Date bancare

Banca Transilvania, Agenția Valea lui Mihai
Cod SWIFT:BTRLRO22

Procedură contracte:

1. Descărcați contractul (format WORD) completați cu datele firmei dvs. apoi trimiteți pe mail la adresele de mai jos sau
2. Generați din aplicație contractul de sponsorizare.
Vă rugăm semnați și ștampilati contractul primit și trimiteți varianta scanată a acestuia la adresa de mail: contact@asociatianoel.ro sau asociatianoel@gmail.com.

Generează contract sponsorizare

Acest modul vă permite să generați un contract de sponsorizare pentru susținerea Mirunei, înregistrat și semnat. Contractul este trimis automat pe adresa menționată în formular. După semnarea contractului de către dumneavoastră vă rugăm trimiteți un exemplar scanat la adresa de mail: asociatianoel@gmail.com.
Vă mulțumim!
Formular sponsorizare

Formular de generare contract sponsorizare

Date firma

SC
Introduceti o denumire valida!
Introduceti o adresa email valida!
Introduceti numarul de inregistrare la RC!
RO
Introduceti CIF!