Bankkártyás adományozás

Online bankkártyás adományozás - EuPlatesc (Visa/Maestro/Mastercard).
Ha az "Online bankkártyával történő fizetési módot választotta", akkor a fizetési feldolgozó biztonságos oldalán ki kell töltenie egy űrlapot a kártya adataival.
- A Visa és MasterCard logóval (Visa / Visa Electron és MasterCard / Maestro) kiadott hitel- / betéti kártyás fizetéseket a 3-D Secure rendszer segítségével hajtják végre, amelyet olyan szervezetek fejlesztettek ki, amelyek ugyanolyan biztonságos módszereket használnak, mint az  ATM vagy fizikai környezetben hasznát bankkártyák a kereskedőknél.
- A "3-D Secure" mindenekelőtt biztosítja, hogy a kártyával kapcsolatos információkat semmilyen időben ne továbbítsák vagy tárolják az áruház kiszolgálóin vagy a fizetési processzor szerverein, ezeket az adatokat közvetlenül a Visa
és a MasterCard rendszerekbe írják be.
Fontos tudni! - Banki kártyás fizetésekre nincs jutalék!

Visa & Mastercard

10 lej

20 lej

30 lej